Võlaõigus

Võlaõigus on eraõiguse haru, mis reguleerib võlasuhteid. Võlasuhe on õigussuhe, millest tuleneb ühe isiku kohustus teha teise isiku kasuks teatud tegu või jätta see tegemata ning võlausaldaja õigus nõuda võlgnikult kohustuse täitmist. Võlasuhted tekivad kas lepingust, kahju õigusvastasest tekitamisest, alusetust rikastumisest, käsundita asjaajamisest, tasu avalikust lubamisest või muust seadusest tulenevast alusest.

Koostame lepinguid ja muid dokumente, nõustame lepingutega seotud läbirääkimistel ja analüüsime sõlmitud lepinguid. Abistame lepinguväliste võlasuhete, sh varalise ja mittevaralise kahju küsimustes. Pakume halbade laenude ja võlgade käsitlemise teenust: koostame ja saadame võlateatisi, suhtleme võlgnikega, abistame vara realiseerimise toimingutes, võlgade ümberkujundamise ja võlakaitse menetluses.

< Tagasi

Kiri õigusbüroole

Teie nimi
Teie e-posti aadress
Sõnum
Powered byEMF Contact Form

Vastutusklausel

OÜ Kagu Õigusbüroo | Telefon: 5126269 | E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. | Aadress: Jüri tn 54, Võru