Kagu Õigusbüroo

Kagu Õigusbüroo soovib olla usaldusväärne partner õigusalaseid teadmisi nõudvate olukordade lahendamisel nii era- kui ka juriidilisest isikust klientidele. Abistame ja nõustame Teid seadusandluses ning õiguspraktikas orienteerumisel, koostame kõik vajalikud dokumendid ja kaitseme Teie huve lepingupartnerite või ametiasutuste ees.

Jooksev kontroll asjade üle ja kohene asjakohane õigusabi ennetab võimalikke probleeme ning aitab vältida hilisemaid kulutusi. Peame oluliseks meie poolt pakutava õigusteenuse kiiret kättesaadavust ja oleme hea meelega abiks juba enne lepingu sõlmimist või toimingu tegemist. Aitame võimalusel välistada pikki ja kulukaid kohtuvaidlusi, kuid oleme valmis esindame ka esimese ning teise astme kohtutes.

Kagu Õigusbürooga saab ühendust meie kontaktide kaudu. Kui probleemi olemus seda võimaldab, nõustame ka e-posti vahendusel. Selleks saate meile kirjutada, kasutades koduleheküljel olevat kontaktivormi või saates kirja e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kiri õigusbüroole

Teie nimi
Teie e-posti aadress
Sõnum
Powered byEMF Contact Form

Vastutusklausel

OÜ Kagu Õigusbüroo | Telefon: 5126269 | E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. | Aadress: Jüri tn 54, Võru